Truhlářství David Toman
Truhlářství David Toman

| Služby |

Kuchyně

KUCHYŇSKÉ LINKY

MASIV - nabízíme luxusní kuchyně na míru v nadstandardní výbavě. Této kvality dosahujeme zejména prvotřídním výběrem dřeva, precizním zpracováním jednotlivých detailů a v neposlední řadě vhodnou povrchovou úpravou.

LAMINO - kuchyňské linky dodáváme také v provedení lamino a to v klasické či nadstandardní výbavě jako je moderní osvětlení či podsvícení jednotlivých detailů kuchyně nebo různých úložných systémů pro úsporu nebo přesné rozložení úložného prostoru.

V rámci dodávky kuchyňských linek provádíme také obložení stěn přírodními obklady, zapojení vodo-instalo, rozvedení a zapojení veškeré elektroinstalace s připojením spotřebičů a el. zásuvek. To vše na klíč.

Schodiště

SCHODY A SCHODIŠTĚ

Naše truhlářství nabízí zákazníkům schody a schodiště na míru v široké nabídce. Zabýváme se především výrobou dřevěných schodů, nebo kombinovaných s nerezem a sklem. Tyto schody jsou velmi oblíbené pro svoji eleganci a jsou vhodné zejména do moderních interiérů.

Dveře

VCHODOVÉ I INTERIÉROVÉ DVEŘE

U všech typů dveří nabízíme provedení z masivu nebo lamina. Jednotlivé části dveří lze kombinovat dle individuálních požadavků. Například různé provedení skleněné výplně dveří či kombinace různých druhů dřeva nebo lamina. Dveře  mohou býtk lasické, dvoukřídlé nebo posuvné.

Zakázkový nábytek

Vyrábíme mimo jiné hlavně tyto druhy nábytku:

  • bytový nábytek,
  • koupelnový nábytek,
  • zahradní nábytek,
  • selský nábytek,
  • designový nábytek,
  • vestavěný nábytek,
  • kancelářský nábytek,
  • restaurační nábytek.

Zahradní domky

ZAHRADNÍ DOMKY, CHATKY, PERGOLY, ALTÁNY

Prvky zahradní architektury mohou být použity k prvotnímu vizuálnímu členění vaší zahrady nebo i jen dotvoření jejího celkového dojmu. Dřevo je přirozeným materiálem, který k zahradě prostě patří. Lze jej snadno kombinovat a cihlovými nebo kamennými prvky jako jsou zídky, schody či sloupy plotů. Ze dřeva lze také vykouzlit terasu, okolí pro bazén nebo schody do Vaší zahrady.

Dřevěná pergola nebo altán poskytuje příjemný stín pro posezení s rodinou a přáteli

Epoxid

Epoxidové stoly, nábytek nebo hodiny

Zalitím dřeva epoxidovou pryskyřicí vzniká nádherná kombinace dvou materiálů.

K výrobě využíváme epoxidovou pryskyřici určenou přímo ke kontaktu se dřevem. Pryskyřice je stabilní protí UV záření a lze zvolit různé barevné varianty. Doba tvrdnutí odlévaného pryskyřice je cca týden. Dále se tento nábytek nadále opracovává brusivem o zrnitosti až 3000, poté následuje finální povrchová úprava.